Xiaomi Mi Mix telefona maciņi, vāciņi, aizsargstikli, aksesuāri

Kas būtu jāzina izvēloties Xiaomi Mi Mix Maciņu vai Vāciņu 

Xiaomi Mi Mix ir viedtālruņa un planšetes hibrīds. Tas ir īpaši liels mobilais telefons ar planšetes funkcijām. Xiaomi Mi Mix vāciņš pasargās šo ierīci no bojājumiem, kas var rasties kritienu un citu negadījumu rezultātā. 

Ir ļoti svarīgi pieminēt, ka liela izmēra ierīces ir pakļautas vairāk riskiem nekā citas, jo sava izmēra dēļ tās nav tik vienkārši ievietot nelielās somiņās vai kabatās. 

Xiaomi Mi Mix ir paredzēts gan darbam, gan izklaidei, tādēļ to ir nepieciešams aizsargāt ar kvalitatīvu vāciņu vai maciņu.

Biežāk Uzdotie Jautājumi par Xiaomi Mi Mix Vāciņu un Maciņu

Katram Xiaomi Mi Mix telefonam būs piemērots konkrēts vāciņš, kas ideali piekļausies telefona korpusam. Tādējādi aizsargājot telefonu no treicienu radītiem bojājumiem, bet nepadarot smagnēju. Labs vāciņš būs nemanāms, bet efektīvs.

Kāpēc ir svarīgi iegādāties savam telefonam maciņu vai vāciņu?

Galvenais iemesls kāpēc ir svarīgi iegādāties izturīgi telefona maciņu ir tā aizsardzība. Telefona aizmugurei var kaitēt dažādas virsmas, uz kurām tas tiek novietots. Telefons var tikt ielikts somā vai kabatā kopā ar atslēgam vai ko citu, kam ir asas un cietas malas un var to saskrāpēt. 

Ikdienā aktīvi lietojot mobilo telefonu, tas var izkrist no rokām, nokrist no galda, izkrist no kabatas vai tikt kā citādi nejauši sabojāts. 

Xiaomi Mi Mix maciņš pasargās jūsu viedtālruni no šiem ikdienišķajiem un nejaušajiem gadījumiem.

Kurš Xiaomi Mi Mix Maciņs vai Vāciņš derēs manam telefonam?

Katram telefona modelim ir piemērots konkrēts vāciņš vai maciņš. Dažādi telefonu modeļi atšķirās pēc izmēra, formas, biezuma, platuma, taustiņu un kameras novietojuma.

Nillkin Kvalitatīvie Xiaomi Mi Mix aizsargvāciņi izcili pieguļ telefonam tā, lai netraucētu pildīt nevienu funkciju, un to lieliski aizsargā no bojājumiem.

Kuru Xiaomi Mi Mix Vāciņu vai Maciņu izvēlēties?

Galvenais ir saprast, kāda funkcija maciņam vai vāciņām būtu jāpilda. Ja esat aktīva dzīves veida piekritējs un galvenais ir telefonu pasargāt no kritieniem, tad svarīgi ir izvelēties maciņu vai iegādāties plastmasas vāciņu, ko būtu svarīgi kombinēt ar aizsargstiklu

Ja meklējat kaut ko, kas kalpos kā stilīgs aksesuārs, tad pietiks ar silikona vāciņu.

Bet, ja vēlaties kaut ko, kas izskatīsies pievilcīgi un lieliski pasargās telefonu, tad ieteiktu izvēlēties plastmasas vāciņu, ko iespējams apvienot ar aizsargstiklu

Cik maksā labs Xiaomi Mi Mix Vāciņš un Maciņš?

Labs Xiaomi Mi Mix Vāciņš maksā sākot no 5 eiro līdz pat 20 eiro, atkarībā no telefona modeļa, izmēra un materiāla, no kā tas ir izgatavots.

Kvalitatīvs un izturīgs Xiaomi Mi Mix maciņš maksās sākot no 18 eiro.

Mi Mix Mix 4

 
Šī Mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Lietojot šo Mājas lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Izlasīt vairāk. Piekrītu