Samsung telefona maciņi, vāciņi, aizsargstikli, aksesuāri

Kā izvēlēties labāko Samsung vāciņu vai maciņu

Interesanti ir tas, ka Samsung pārdoto viedtālruņu skaits 2020. Gadā sasniedza 62,12 miljonus mobilo telefonu! 

Un ar katru gadu šis cipars un šo tālruņu popularitāte pieaug.

Tāpēc arī Nillkin ir viens no viss plašākajiem Samsung maciņu un vāciņu piedāvājumiem. 

Katram viedtālruņa īpašniekam vajadzētu padomāt par savas ierīces aizsardzību no kritieniem, skrāpējumiem un citiem ikdienišķiem negadījumiem. Šo darbu vislabāk veic telefona vāciņš vai maciņš. 

Katrs Samsung telefona vāciņš ir izgatavots tā, lai sniegtu maksimālu aizsardzību pret kritieniem, triecieniem un skrāpējumiem. Tai pat laikā tas telefonu nepadarīs neveiklu vai smagu, un netraucēs veikt visas tās funkcijas tāpat kā iepriekš.

Nillkin interneta veikalā atradīsi piemērotāko Samsung telefona vāciņu savam viedtālruņa modelim. 

Turpini lasīt un uzzini svarīgāko informāciju pareizā Samsung vāciņa iegādei.

Visbiežāk uzdotie jautājumi par Samsung vāciņiem

Viedtālrunis mūsdienās ir pietiekami liels finansiāls ieguldījums, lai būtu pastiprināti jādomā par tā drošību no dažādiem aspektiem. Pat, ja izmantojat mobilā tālruņa apdrošināšanu, gudrāk ir telefonu aizsargāt no iespējamiem bojājumiem nevis rēķināties ar tā remontu.

Kvalitatīvs Samsung maciņš būs neliels ieguldījums tagad, bet var būt liels ietaupījums nākotnē.

Kurš ir izturīgākais Samsung vāciņš?

Telefonu vāciņi tiek izgatavoti no dažādiem materiāliem. Ir pieejami koka, plastmasas, ādas un silikona vāciņi un maciņi. Visizturīgākie būs plastmasas Samsung vāciņi, kas speciāli izgatavoti, lai izturētu visu veidu triecienus un kritienus.

Kāda atšķirība starp Samsung maciņu un vāciņu?

Galvenā atšķirība starp Samsung telefona vāciņu un maciņu ir tā, ka vāciņš tiek uzlikts uz tālruņa sāniem un aizmugurējā stikliņa. Savukārt maciņam ir arī priekšējā stikla aizsargs, kas ir atverams un aizverams kā jau maciņš.

No kāda materiāla ir taisīti Samsung viedtālruņu vāciņi?

Nillkin interneta veikalā pieejami gan ādas Samsung maciņi, gan silikona Samsung vāciņi, gan plastmasas vāciņi dažādās krāsās.

Cik maksā labs Samsung maciņš vai vāciņš?

Stilīgs Samsung vāciņš, kas pasargās jūsu telefonu, maksā 20-30 eiro robežās. Cenas atšķirās dažādiem telefonu modeļu vāciņiem, kā arī materiāliem.

Kā pareizi izvēlēties Samsung telefona vāciņu vai maciņu?

Samsung telefonu vāciņi ir dažādi un ir jāizvēlās savam telefona modelim atbilstošais. Tas nedrīkst būt ne par lielu, ne par mazu, ne aizsegt kādas no vadības pogām.

Samsung Galaxy S, Samsung Galaxy A, Samsung Galaxy J, Samsung Galaxy M, Samsung Galaxy Note, Samsung Galaxy Xcover, Samsung Galaxy Z, Samsung Galaxy Tab, Samsung Galaxy Watch, Samsung Galaxy Buds

 
Šī Mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Lietojot šo Mājas lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Izlasīt vairāk. Piekrītu