Samsung Galaxy Tab A8 (2021) planšetes maciņš TECH-PROTECT Smart

Samsung Galaxy Tab A8 (2021) planšetes maciņš  TECH-PROTECT SmartSamsung Galaxy Tab A8 (2021) planšetes maciņš  TECH-PROTECT SmartSamsung Galaxy Tab A8 (2021) planšetes maciņš  TECH-PROTECT SmartSamsung Galaxy Tab A8 (2021) planšetes maciņš  TECH-PROTECT SmartSamsung Galaxy Tab A8 (2021) planšetes maciņš  TECH-PROTECT SmartSamsung Galaxy Tab A8 (2021) planšetes maciņš  TECH-PROTECT Smart
€ 19.99 - Izpārdots
Preces kods: SM-CASE SAM-GAL-TAB A8 10.5 Sad Cat
Svītrkods: 9589046920158

Samsung Galaxy Tab A8 (2021) planšetes maciņš TECH-PROTECT Smart

NILLKIN ražotie planšetes maciņi un vāciņi priekš Galaxy Tab Galaxy Tab A8 (2021) planšetes ir viegli un izturīgi. Tie ir 100% oriģināli NILLKIN produkti, kas  pasargās telefona aizmugurējo daļu pret skrāpējumiem, mazinās triecienu spēku un aizsargās no citiem bojājumiem. Katrs maciņš un vāciņš veidots tā, lai tas cieši piekļautos telefonam, bet vizuāli nepadarītu to masīvu. Neliedz pieeju nevienai telefona funkcijai.  NILLKIN piedāvā dabīgās ādas, mākslīgās ādas, silikona, plastikāta, karbona, gumijas, tpu maciņus un vāciņus.  Produktu plašajā piedāvājumā Jūs atradīsiet dažādu krāsu, stila, dizaina maciņus, vāciņus un ekrāna aizsargstiklus, bezvadu un automašīnas lādētājus, datu kabeļus, bluetooth skaļruņus. Atveramie maciņi, maciņš grāmata, ieliktņi, aizmugures vāciņi un maciņi. Lietojot NILLKIN telefona maciņu, vāciņu un ekrāna aizsargstiklu Jūsu telefons vienmēr būs drošībā. Nillkin ir moderns un atpazīstams zīmols, kurš piedāvā plaša klāsta mobilo tālruņu aksesuārus. 

Samsung Galaxy Tab A8 (2021) planšetes maciņš  TECH-PROTECT Smart

 
Šī Mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Lietojot šo Mājas lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Izlasīt vairāk. Piekrītu